Announces

15 тисяч благодійних організацій в Україні. І тільки 2 тисячі з них реально працюють. Хто і навіщо займається благодійністю в Україні? Як шахраї дурять небайдужих українців та батьків хворих дітей? Чи може країна вижити без благодійників?
15 червня 2013, 21:20
Чорнобильці роками відстоюють свої права на пільги та пенсії, в той час фальшиві ліквідатори без проблем отримують житло, гроші та лікування від держави. Чому через 27 років після Чорнобильської катастрофи ліквідаторських пенсій в Україні виплачують стільки ж, скільки у 86-му в усьому Союзі? Скільки фальшивих чорнобильців годує держава? І як викрити фальшивих героїв щоб не скривдити справжніх?
8 червня 2013, 21:25
Шоковова терапія для пацієнтів та лікарів. Чиновники звітують про досягнення, а лікарі думають, як не втратити роботу. Коли українці зможуть отримувати фахову медичну допомогу і скільки коштує правильний діагноз? Яку альтернативу швидкій допомозі шукають люди у віддалених селах?
1 червня 2013, 21:25
Початок 2013-го року. Україною прокотилася хвиля акцій протесту вкладників банку "Таврика". На вулиці їх вивела звістка про ліквідацію банку, в який вони вклали свої кревні. Що ж сталося з фінансовою установою, яка 20 років успішно працювала? Хто довів"Таврику" до банкрутсва? Чи виплатять гроші власникам депозитів та грошових сертифікатів?
25 травня 2013, 21:25
Українські виші не входять до жодного впливового міжнародного рейтингу. Україна може перетворитися на країну з фіктивними професіоналами. Українські можновладці купують документи про вищу освіту. Чому в Україні навчаються тільки за гроші?
18 травня 2013, 21:25